W gronie laureatów Programu Małych Grantów – UGrants znalazły się Blanka Kondratowicz i Magdalena Iwanowska. 👏👏👏 Blanka w ramach grantu będzie zajmować się określeniem związku pomiędzy poziomem doświadczanego stresu w czasie pandemii COVID-19 a poziomem satysfakcji z życia i pracy oraz zakładaną pośredniczącą zasobów wewnętrznych, a Magda – ustaleniem związków pomiędzy ekspozycją na media a satysfakcją z życia w  pandemii COVID-19.

Pierwsza edycja Programu Małych Grantów – UGrants – była skierowana do naukowców na różnych szczeblach kariery: do doktorantów, młodych badaczy oraz naukowców z doświadczeniem w realizowaniu projektów naukowych. Na pierwszą edycję Programu UGrants napłynęły 133 wnioski w ramach czterech konkursów: UGrants – start, UGrants – first, UGrants – advanced oraz UGrants –  bridge. Komisja konkursowa, z pomocą zewnętrznych ekspertów, zakwalifikowała do finansowania 86 wniosków na łączną kwotę 860 000,00 zł.

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnych badań! 😊

Więcej informacji znajdziecie na stronie: https://ug.edu.pl/nauka_ug/inicjatywa_doskonalosci_-_uczelnia_badawcza/program_malych_grantow/laureaci

Laureatki grantu